Акції двох найбільших російських банків впали через можливі санкції США

8 серпня 2018, 15:40

Акції найбільших російських банків Сбербанку і ВТБ сьогодні, 8 серпня, впали на 2%.

Про це передає Reuters.

Причиною падіння котирувань стала стаття в російському Комерсанті про те, що банкам можуть заборонити працювати в США відповідно до режиму санкції.

Відео дня

Як зазначає агентство, Коммерсантъ опублікував повний текст законопроекту про нові санкції проти Росії, який сенатори-республіканці представили минулого тижня. Серед іншого, законопроект обмежує операції держбанків РФ у США.

Після цього акції Сбербанка (SBER.MM) подешевшали на 2,2% - до 195 рублів - найнижчого рівня з квітня. Акції ВТБ (VTBR.MM) подешевшали на 1,8%.


Банк ВТБ - російський комерційний банк c державним участю (60,9% належить уряду РФ). Другий за величиною активів банк країни і перший за розміром статутного капіталу.


Індекс Московської біржі (ММВБ) знизився на 1,1%. Курс російського рубля також знизився у парі з доларом і євро: зараз американська валюта торгується по 64,8 руб, європейська - по 75 рублів.


Сбербанк - російський фінансовий конгломерат, найбільший транснаціональний і універсальний банк Росії. Контролюється Центральним банком Російської Федерації, якому належить 50% статутного капіталу плюс одна голосуюча акція.

Показати ще новини
Радіо NV
X