Актив банку Фінанси та кредит продали на третину дорожче від стартової ціни

14 вересня 2016, 19:45
Бобровицький молокозавод, який перебував на балансі банку Фінанси та кредит продали на аукціоні за ціною на третину вище стартової

Про це повідомили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

"8 вересня на електронному майданчику товарної біржі Катеринославська відбувся аукціон з продажу єдиного майнового комплексу Бобровицький молокозавод. Актив, що перебував на балансі банку Фінанси та кредит, на торги виставлявся уперше", – повідомили у відомстві.

Відео дня

Відзначається, що в ході аукціону ціна комплексу зросла зі стартових 25 млн гривень до 33,5 млн гривень. За актив торгувалися 5 учасників.

На аукціон одним лотом виставлялися діючий комплекс молокозаводу, автотранспортне підприємство, комплекс "очисні споруди" та обладнання.

Бобровицький молокозавод знаходиться в місті Бобровиця Чернігівської області. Завод випускає 100-150 т продукції на добу при максимальній проектній виробничій потужності у 250 т на добу. Основними видами продукції, що випускається на заводі, є сухе молоко і масло, які реалізуються по всій Україні. Значний обсяг виробленої продукції йде на експорт.

Раніше повідомлялося, що для продажу Одеського припортового заводу, його стартову ціну готові знизити втричі.

Показати ще новини
Радіо NV
X