Ахметов купує побудований росіянами завод

2 березня 2018, 12:35

Група Метінвест має намір придбати криворізький завод Юністіл (Unisteel) з виробництва холоднокатаного оцинкованого плоского прокату.

Оптово-роздрібний канал збуту продукції підприємств холдингу в Україні - компанія Метінвест-СМЦ подала відповідну заяву до Антимонопольного комітету України, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Результати розгляду дозволу, питання про який було винесено на 28 лютого, наразі не оприлюднені.


Завод Юністіл з виробництва холоднокатаного оцинкованого плоского прокату потужністю понад 100 тис. тонн на рік вартістю $24 млн був побудований в 2007-2010 роках. Інвестором проекту є російська Керуюча компанія Вектрон, в яку входить виробник оцинкованої сталі - російська компанія Юністад. Офіційно засновником виступає фізична особа Михайло Антошко (Київ), що володіє 100%-ю часткою підприємства.


Раніше генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков називав цікавими для компанії завод Юністіл в Кривому Розі, з яким група виробляє оцинкування за давальницькою схемою, і підприємство Модуль Україна в Переяслав-Хмельницькому, яке робить полімерне покриття рулонів Метінвесту також за давальницькою схемою.

У 2016 році завод Юністіл отримав збиток 83,6 млн грн, в 2015-м-208,5 млн грн. Виручка в 2016 році становить 93 млн грн.


Метінвест - вертикально інтегрована гірничодобувна група компаній.

Основними акціонерами Метінвесту є група СКМ Ріната Ахметова (71,2%) і Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,8%), які спільно керують компанією. Метінвест Холдинг - керуюча компанія групи Метінвест.

Показати ще новини
Радіо NV
X