Розділ Укрнафти. Акціонери компанії не ухвалили рішення щодо розділу активів та спірного газу

17 лютого 2022, 16:57

Акціонери Укрнафти за підсумками зборів 17 лютого не ухвалили рішення про розподіл активів та спірного газу, але схвалили оновлення наглядової ради.

Збори акціонерів Укрнафти не ухвалили жодних рішень з питань розподілу активів та спірного газу. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на учасника зборів.

Відео дня

За словами співрозмовника агентства, із важливих пунктів порядку денного акціонери лише схвалили рішення оновити наглядову раду.

Зазначається, що порядок денний зборів Укрнафти на 17 лютого допускав початок процесу розподілу активів з НАК Нафтогаз України.

Зокрема, частину активів Укрнафти планується передати до статутного капіталу створеного нею ТОВ Нафта-Актив з подальшим викупом Littop Enterprises Limited 34%-ої частки в ТОВ, Bridgemont Ventures Limited — 34%, Bordo Management Limited — 32%, а також викупом Укрнафтою всіх своїх акцій у вищезгаданих трьох кіпрських компаній.

Також акціонерам Укрнафти пропонувалося врегулювати суперечку з Нафтогазом щодо здобутого компанією у 2007—2013 роках, уклавши мирову угоду.

На пропозицію Нафтогазу акціонерам компанії також пропонували переобрати наглядову раду та внести зміни до статуту підприємства. Міноритарні акціонери перед зборами внесли нові кандидатури для голосування.

Раніше в інтерв'ю олігарх Ігор Коломойський заявляв, що процес поділу Укрнафти між Нафтогазом та міноритаріями поставлено на паузу.

Як писав НВ Бізнес, збори акціонерів про поділ активів готувалися вже кілька місяців, а розмови про поділ активів ведуться кілька років. За неофіційною інформацією, міноритаріям мають відійти нафтові, а Нафтогазу – газові активи Укранфти.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X