«Це збочення». Акціонер МАУ прокоментував ідею націоналізації компанії

8 грудня 2021, 19:45

Акціонер авіакомпанії МАУ Арон Майберг вважає, що націоналізація перевізника не призведе до успіху компанії. Він додав, що націоналізація в Україні часто закінчується судовими процесами.

Націоналізація авіакомпанії Міжнародні авіалінії України не зможуть дати перевізнику успіху. Про це в інтерв’ю Forbes Україна заявив акціонер МАУ Арон Майберг.

«Я цього не розумію і вважаю це збоченням. Націоналізація не може дати успіху. Держава стане кращим менеджером, ніж приватний бізнес? Не вірю», - заявив Майберг.

Відео дня

Також він додав, що читав із ЗМІ заяви про те, що власники перевізника нібито обговорюють можливу націоналізацію. За словами Майберга, із ним це питання ніхто не обговорював.

«Я не знаю, в голові якого архітектора виникла ця історія. Є різні чутки, але я поки що не хочу їх озвучувати», — додав акціонер компанії.

У відповідь на слова журналіста про те, що інший акціонер авіаперевізника Ігор Коломойський нібито виступає не проти націоналізації, Майберг назвав це дуже поганим сценарієм, «який, крім відрижки, надалі нічого не дасть». Він наголосив, що серйозно це питання між акціонерами не обговорювалося.

Також Майберг додав, що усі націоналізації закінчуються судовими процесами.

Водночас, він зазначив, що процес врегулювання заборгованості перед державою триває. На думку Майберга, реструктуризація буде позитивною для всіх сторін.

Нагадаємо, що в серпні цього року Рада нацбезпеки та оборони України дала Кабміну місяць на вирішення проблем із боргами авіакомпанії МАУ. Зокрема, йшлося про борги МАУ перед ДП Украерорух та Міжнародний аеропорт Бориспіль.

Авіакомпанія МАУ заснована у 1992 році. Її контролює кіпрська Онтобет Промоушинз Лімітед, бенецифіари якої не розголошуються. Голова наглядової ради та співвласник МАУ Арон Майберг заявляв, що одним із кінцевих бенефіціарів авіакомпанії є олігарх Ігор Коломойський.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X