Аналітики прогнозують зростання акцій Tesla до $3000 в найближчі п’ять років

22 березня 2021, 11:44

Аналітики інвесткомпанії Ark Investment Management прогнозують, що в найближчі п’ять років вартість акцій Tesla зросте до $3000 з нинішнього рівня в $655 за папір.

В інвестиційній компанії Ark Investment Management прогнозують зростання акцій Tesla до $3000 до 2025 року в базовому сценарії, пише Bloomberg.

При оптимістичному сценарії аналітики припускають зростання акцій автовиробника до $ 4000 за штуку, при песимістичному - до $1500. При оптимістичному сценарії капіталізація Tesla складе майже $3 трлн.

Відео дня

В Ark прогнозують, що в 2025 році обсяг продажів Tesla складе від 5 до 10 млн авто, за умови підвищення ефективності використання капіталу. Також в компанії очікують, що в найближчі п'ять років Tesla розробить авто з повністю автономною системою водіння, що може дозволити компанії швидко масштабувати запланований сервіс роботаксі.

Також аналітики додали в модель страховий бізнес Tesla, який в найближчі кілька років компанія може запустити в більшій кількості штатів (Поки доступний тільки в Каліфорнії) з маржею вище середньої завдяки «дуже докладним даними про водіння», які збирає компанія.

Модель Ark не враховувала діяльність Tesla зі зберігання енергії і коливання курсу на біткоїн-активи компанії. На цей час вартість акцій Tesla знаходиться на рівні $655 за папір.

Нагадаємо, що частка продажів Tesla на європейському ринку продовжує скорочуватися, оскільки Китай виходить на лідируючі позиції в світовій гонці електромобілів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X