Швидка карма. Акції Raiffeisen впали після запиту санкційного відомства США щодо роботи у Росії

20 лютого, 15:35
Логотип Raiffeisen Bank (Фото:REUTERS/Maxim Shemetov)

Логотип Raiffeisen Bank (Фото:REUTERS/Maxim Shemetov)

Акції Raiffeisen Bank International зазнали найгіршого денного падіння з початку війни в Україні. Цінні папери австрійського банку впали більш ніж на 7% на відкритті.

Як повідомляє Reuters, падіння сталося після того, як австрійський банк заявив, що отримав запит інформації від органу санкцій США про його бізнес, пов’язаний з Росією.

Відео дня

У п’ятничній заяві Reuters банк повідомив, що він повністю співпрацює з OFAC і розуміє, що запит не був викликаний конкретною транзакцією чи бізнесом. У ньому заявили, що «мають процеси для забезпечення дотримання санкцій».

Raiffeisen глибоко вкорінений у російську фінансову систему і є одним із двох іноземних банків у списку 13 «системно важливих кредитних установ» Центрального банку Росії, що підкреслює його важливість для економіки Росії.

Як повідомлялося, санкційний орган США розпочав розслідування Raiffeisen Bank International та його роботи в Росії та на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Згодом Raiffeisen обмежив кількість і обсяг валютних транзакцій майже для всіх банків у РФ, зберігши їх на колишньому рівні лише з п’ятьма гравцями.

Редактор: Марія Ївженко
Показати ще новини
Радіо NV
X