GameStop 2.0. Акції великої американської мережі кінотеатрів подорожчали майже на 3000% завдяки інвесторам з Reddit

3 червня 2021, 16:21

Акції мережі кінотеатрів AMC подорожчали майже на 3000% за рік завдяки активності інвесторів з Reddit. За ринковою капіталізацією AMC обганяє ряд компаній S&P 500.

Акції великої американської мережі кінотеатрів AMC в середу, 2 червня, подорожчали на 95%, що призвело до зростання капіталізації мережі до $31,3 млрд, повідомляє Bloomberg.

Таким чином, AMC обігнала близько половини компаній з індексу S&P 500, відзначає агентство.

Відео дня

Як підрахувало агентство, з початку року акції AMC подорожчали майже на 3000%. Таке різке зростання вартості акцій викликаний діями роздрібних інвесторів з Reddit. Зазначається, що ситуація з акціями мережі кінотеатрів схожа на ситуацію, яка на початку цього року склалася навколо акцій мережі магазинів відеоігор GameStop.

Протягом 2020 року ринкова вартість AMC не перевищувала $ 500 млн і ще кілька місяців тому компанія перебувала на межі банкрутства. Велика мережа кінотеатрів сильно постраждала через пандемію коронавірусу.

На відміну від GameStop, компанія змогла отримати вигоду з різкого зростання акцій. На початку цього тижня мережа отримала $230 млн безпосередньо від кредитора Mudrick Capital Management.

Раніше AMC обіцяла винагородити своїх роздрібних інвесторів спеціальними показами і безкоштовним попкорном.

Нагадаємо, що в кінці січня цього року акції GameStop в зв'язку з активністю користувачів платформи Reddit і інших соцмереж. Папери GameStop подорожчали з $ 20 до $483 за два тижні в січні, оскільки роздрібні інвестори з Reddit закликали один одного купувати акції компанії, на зниження яких грали хедж-фонди.

Однак GameStop не змогла витягти з цієї ситуації вигоду і продати подорожчали акції, щоб розплатитися з боргами. Причиною стала юридична формальність - компанія не встигала підготувати фінансову звітність.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X