Airbus попередив про можливий вихід із Великої Британії через Brexit

22 червня 2018, 14:34

Одна з найбільших авіабудівних компаній в світі Airbus попередила про можливе перенесення виробництва компанії з Великої Британії на тлі невизначеності щодо процедури виходу країни зі складу Європейського союзу.

Про це повідомив операційний директор підрозділу з випуску комерційних літаків Airbus Том Вільямс в інтерв'ю BBC Radio 4, передає Інтерфакс-Україна.

"Настав момент ухвалювати серйозні рішення. Ми не можемо продовжувати в цьому вакуумі в плані визначеності", - заявив він.

Відео дня

За його словами, Airbus може оголосити про рішення протягом найближчих тижнів, якщо уряд не прояснить ситуацію з Brexit. Наразі у компанії є побоювання з приводу поставок деталей, необхідних для виробництва літаків, а також процедур проходження митниці після березня 2020 року, коли Британія офіційно залишить ЄС.

Зазначимо, що на двох британських заводах Airbus в Філтоні і Броутоні виробляється близько половини крил для літаків в світі. На підприємствах працюють близько 10 тис. осіб, при цьому побічно компанія забезпечує робочими місцями близько 100 тис. людей.


Airbus - європейський авіабудівний концерн, одна з найбільших авіабудівних компаній в світі, створена наприкінці 1960-х років шляхом злиття кількох європейських авіавиробників. Виробляє пасажирські, вантажні і військово-транспортні літаки під маркою Airbus.

Показати ще новини
Радіо NV
X