Airbus відклав постачання Трансаеро літаків A380 через економічні проблеми РФ

27 серпня 2015, 10:33
Європейський авіаконцерн Airbus Group вирішив не постачати замовлені авіакомпанією Трансаеро чотири лайнери А380, щоб допомогти російській компанії впоратися з падінням попиту на внутрішньому ринку

Дата поставки, намічена на поточний рік, переноситься поки на невизначений термін. Падіння цін на нафту і санкції проти Росії, запроваджені через анексію Криму, вдарили по російській економіці і рублю, пише Bloomberg. Відповідно зменшився і попит на авіаперевезення.

Відео дня

"Ми працюємо з ними, щоб визначити нові терміни. Зважаючи на турбулентність на російському ринку в цілому протягом останніх двох років, в цьому немає нічого дивного", - говорить виконавчий віце-президент Airbus Кріс Баклі.

В американській корпорації Boeing розповіли, що також ведуть переговори про перенесення строків поставок російським покупцям, зокрема, Аерофлоту.

За даними видання, російські авіакомпанії повернули кілька орендованих літаків Airbus і Boeing через економічний спад у РФ в поєднанні з високими витратами на позики після того, як процентні ставки були підвищені, щоб сповільнити падіння рубля.

Раніше Airbus анонсувала революцію швидкості в пасажирському літакобудуванні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X