Airbnb звільнив майже дві тисячі співробітників

6 травня 2020, 18:59
У Airbnb очікують, що виручка за 2020 рік складе менше половини від показника 2019 року.

Через кризу викликану пандемією коронавірусу компанія Airbnb скорочує 25% штату - це близько 1900 співробітників. Про плани компанії повідомив у листі працівникам СЕО Airbnb Брайан Ческі.

Відео дня

У компанії очікують, що на тлі кризи виручка за 2020 рік складе менше половини від показника 2019 року.

Но зазначив, що під час пандемії компанії довелося визнати дві істини:

  • невідомо, коли туризм відновиться,
  • після свого відновлення туризм буде іншим

З цієї причини в компанії будуть розвивати бізнес по-новому. Зокрема, Airbnb зупинить проекти, пов'язані з готелями, транспортним підрозділом і здачею розкішних номерів, додав Ческі.

Повідомляється, що звільнені співробітники з США отримають 14 тижнів виплат і додатково по тижню за кожен рік роботи в компанії. Для скорочених співробітників в США і Канаді останнім робочим днем стане 11 травня.

До скорочення в Airbnb працювало близько 7500 чоловік. Як нагадує CNBC, в квітні компанія вже заморозила найм нових співробітників і скоротила зарплату керівників. Також в Airbnb відмовилися від виплати бонусів за 2020 рік.

Нагадаємо, що в квітні цього року Airbnb двічі зайняла по $ 1 млрд у різних груп інвесторів. Друга позика був наданий на п'ять років з відсотковою ставкою 750 базисних пунктів у порівнянні з еталоном Libor. Крім того, на тлі масового скасування бронювань Airbnb знизила свою оцінку на 16% до $ 26 млрд. До кризи компанія планувала провести IPO в 2020 році.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X