Airbnb подала заявку на проведення IPO. Під час кризи компанія скоротила чверть штату і зменшила оцінку майже вдвічі

20 серпня 2020, 10:40

Компанія Airbnb подала заявку на проведення первинного публічного розміщення своїх акцій на біржі (IPO).

Сервіс короткострокової оренди житла Airbnb подав до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) конфіденційну заявку на проведення IPO через форму S-1. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Кількість акцій, що розміщуються і ціновий діапазон пропонованого розміщення компанія не розкриває. Очікується, що IPO компанії відбудеться після того, як SEC завершить процес перевірки на відповідність ринковим та іншим умовам.

Раніше Wall Street Journal повідомляв, що Airbnb може провести первинне публічне розміщення акцій в серпні цього року. Також повідомлялося, що організатором IPO компанія вибрала банк Morgan Stanley, банку Goldman Sachs також відводилася важлива роль.

Нещодавно оцінка Airbnb була знижена з $ 31 млрд до $ 18 млрд. Виручка компанії за підсумками 2019 року склала $ 4,8 млрд, але великі витрати призвели до зростання збитків.

Нагадаємо, що на тлі кризи викликаної пандемією коронавірусу Airbnb звільнила майже дві тисячі співробітників - це 25% штату компанії.

Крім того, в квітні цього року компанія двічі зайняла по $ 1 млрд у різних груп інвесторів під високий відсоток. До кризи компанія планувала провести IPO в 2020 році. До планів щодо виходу на біржу компанія повернулася в липні цього року. Повідомлялося, що це рішення керівництво Airbnb прийняло під тиском працівників - акції перших співробітників компанії починають спливати в цьому році.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X