У Airbnb повернулися до планів про проведення IPO

16 липня 2020, 19:20

У Airbnb повернулися до планів виходу на біржу, але можливі терміни проведення IPO поки не називають.

Сервіс короткострокової оренди Airbnb повернувся до планів про проведення IPO попри серйозний удар, який пандемія коронавірусу завдала бізнесу компанії.

Про це, як пише The New York Times, СЕО компанії Брайан Ческі повідомив співробітникам в середу, 15 травня.

Відео дня

За словами Ческі, в останні тижні валові замовлення компанії (сума, що включає гроші, виплачені господарям житла) відновилися після викликаного пандемією обвалу.

«Я й уявити не міг, що скажу вам це», - зазначив Ческі в ході онлайн-конференції з співробітниками.

У той же час він зазначив, що ця тенденція ще може змінитися через жорсткість карантину в деяких регіонах Сполучених Штатів.

«У цьому році ми не збираємося виходити на IPO, але і не виключаємо цього. Коли ринок буде готовий, ми теж будемо готові, тому що Airbnb впав, але ми не вийшли з гри », - заявив Ческі.

Відзначається, що компанія перебуває під тиском своїх працівників в питанні виходу на IPO - акції перших співробітників компанії починають спливати в цьому році.

Нагадаємо, що на тлі кризи викликаного пандемією коронавируса Airbnb звільнила майже дві тисячі співробітників - це 25% штату компанії.

Крім того, в квітні цього року компанія двічі позичила по $ 1 млрд у різних груп інвесторів. Друга позика була надана на п'ять років з відсотковою ставкою 750 базисних пунктів у порівнянні з еталоном Libor. Крім того, на тлі масового скасування бронювань Airbnb знизила свою оцінку на 16% до $ 26 млрд . До кризи компанія планувала провести IPO в 2020 році.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X