За кілька днів до IPO. Airbnb підвищить діапазон цін на акції

7 грудня 2020, 11:29

Компанія Airbnb може підвищити діапазон цін на акції за кілька днів до IPO на біржі Nasdaq. Це дозволить сервісу збільшити оцінку до $42 млрд.

Сервіс короткострокової оренди житла Airbnb планує підвищити ціновий діапазон первинного розміщення своїх акцій, пише The Wall Street Journal і Reuters з посиланням на джерела.

Тепер він становить $56-60 за акцію, що дозволить сервісу підвищити оцінку на $7 млрд - до $42 млрд. За тиждень до цього компанія встановила діапазон в $44-50.

Відео дня

Відзначається, що Airbnb може залучити від виходу на біржу близько $3,1 млрд. Таким чином, дебют Airbnb на фондовому ринку стане одним з найбільших і найбільш очікуваних IPO в США в 2020 році, який вже став рекордним роком для розміщення акцій. IPO компанії заплановано на 10 грудня на Nasdaq.

За даними компанії Dealogic, в цьому році в ході первинного публічного розміщення акцій на біржах США було залучено понад $140 млрд - це набагато перевищує попередній річний рекорд, встановлений на піку буму доткомів у 1999 році.

Нагадаємо, що сервіс Airbnb зважився оголосити про вихід на біржу в розпал другої хвилі пандемії. Згідно з проспектом IPO, в третьому кварталі 2020 року Airbnb змогла повернутися на прибутковий рівень завдяки суттєвому скороченню витрат. Всього за дев'ять місяців 2020 року чистий збиток Airbnb склав $ 697 млн. Це більше ніж в два рази перевищує показник за аналогічний період попереднього року - $323 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X