Air Ocean Airlines. Нова українська авіакомпанія виконала перший рейс

1 листопада 2021, 12:25

Новая украинская авиакомпания Air Ocean Airlines выполнила первый рейс из Киева в Николаев на самолете Ан-148. Ранее сообщалось, что компания будет использовать судна, собранные на российском заводе в Воронеже.

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines виконала перший рейс за маршрутом Київ - Миколаїв у суботу, 30 жовтня, передає Інтерфакс-Україна.

Рейс було виконано літаком Ан-148. У компанії Антонов зазначають, що перевізник Air Ocean Airlines було засновано у вересні 2020 року.

Відео дня

Основним видом діяльності авіакомпанія обрала регулярні та чартерні польоти по Україні та за кордон на літаках Ан-148 та Ан-158.

" Ми плануємо почати рейси тривалістю 2-2,5 години, які за нашою оцінкою будуть найбільш економічно вигідними", - зазначив виконавчий директор авіакомпанії В'ячеслав Геріга.

На сьогодні флот авіакомпанії Air Ocean Airlines складається із двох літаків Ан-148, до кінця року планується постачання ще одного літака. Ще три судна мають намір поставити протягом першого-другого кварталу 2022 року.

Загалом перевізник планує експлуатувати до десяти таких літаків. Вони належать кіпрській компанії Cyprus Aircraft Leasing 2 (CAL) LTD та передані авіакомпанії відповідно до договорів оренди.

Про те, що в Україні запускається авіакомпанія Air Ocean Airlines, повідомлялося влітку цього року. Тоді ж профільне видання Mintrans писало, що до неї в Україну ввезуть літаки Ан-148, зібрані на російському заводі у Воронежі. Раніше ці літаки експлуатувалися російською авіакомпанією Ангара.

Нагадаємо, що у 2018 році Україна припинила постачання двигунів Д-436 для пасажирських літаків Ан-148, які збираються в Росії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X