Агрохолдинг Косюка почав випускати курятину під новою торговою маркою

4 червня 2018, 19:59

Найбільший виробник курятини в Україні - агрохолдинг Миронівський хлібопродукт (МХП) вийшов на ринок з новою торговою маркою Вінницькі курчата.

Про це заявив керівник напрямку Управління торговими марками холдингу Іван Філіппов, передає Delo.ua.

"Нова ТМ Вінницькі курчата випускається в пілотному режимі. Це продукт відноситься до низькоцінового сегменту і ми поки дивимося, як на нього відреагує покупець. Реалізація ТМ відбувається у Вінницькій області", - розповів Філіппов.

Відео дня

Він зазначив, що дистриб'ютори зможуть самостійно поширювати товар і по інших регіонах, в тому числі і в Києві.

При цьому в компанії не уточнили, чи стане продукція під новою ТМ постійною в портфелі компанії.

"Пілот триває майже три місяці і про його результат говорити рано. У нас поки немає планів з маркетингової активності цього бренду", - додав Філіппов.

Відзначимо, що дана продукція виробляється на Вінницькій птахофабриці холдингу МХП, яка знаходиться в Ладижині Вінницької області. У місяць виходить близько 250 тонн продукції під новою торговою маркою.

Нагадаємо, що за підсумками першого кварталу 2018 року МХП отримав $90 млн чистого прибутку, що в 1,6 рази більше, ніж за аналогічний період 2017 року.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлений брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский і ін.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі, на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк, якому належить близько 65% акцій компанії. Решта 35% перебувають у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X