Ахметов звинуватив Фірташа та Льовочкіна у проблемах із приватизацією Укртелекому

21 лютого 2017, 16:45
Власник найбільшого фіксованого оператора всю провину за невиконання приватизаційних умов звалив на попередників

Компанія ЕСУ (входить у СКМ Ріната Ахметова), яка володіє Укртелекомом, заявила про свою незгоду з висновками Фонду державного майна (ФДМ), який перевіряв виконання приватизаційних умов. Про це повідомила сьогодні прес-служба Укртелекому.

Відео дня

З її слів випливає, що ФДМ не підтвердив виконання деяких із понад 50 зобов’язань. Сторони відмовилися надати їх детальний перелік. У прес-службі Фонду держмайна НВ Бізнес повідомили, що акт перевірки ще не підписаний, тому його не можна оприлюднювати.

ЕСУ зазначила, що претензії ФДМ пов’язані "з діями чи бездіяльністю попередніх власників Укртелекому". Тому компанія – а фактично, СКМ Ахметова – "вважає необхідним досягнення розумного компромісу" у справі виконання приватизаційних умов. Якщо ж відомство вирішить позиватися в суді, то ЕСУ готова прийняти виклик.

За часів президентства Віктора Януковича Укртелеком в 2011 році був проданий єдиному претенденту – австрійській EPIC через її "дочку" ЕСУ. Тоді 92,79% акцій фіксованого оператора австрійці придбали за номінальну вартість, 10,575 млрд грн. Через два роки компанію-"прокладку" викупила СКМ.

Згідно підсумків розслідування народного депутата від БПП Сергія Лещенка, до приватизації Укртелекому були причетні Дмитро Фірташ і Сергій Льовочкін.

Показати ще новини
Радіо НВ
X