Ахметов знайшов спосіб обійти європейські мита

2 листопада 2017, 19:28
Група Метінвест олігарха Ріната Ахметова шукає можливість злиття і поглинань, або створення спільного підприємства на європейському ринку з кінцевим споживачем гарячекатаного рулону

Про це в інтерв'ю UAprom розповів керуючий директор Metinvest Western Europe Роберто Ре.

"У таких умовах (введення мит, - ред.) нам доведеться знайти нові способи для роботи в цьому сегменті. Це означає шукати можливості для будь-яких злиттів і поглинань або створення спільного підприємства з деякими кінцевими споживачами, щоб розвивати різні шляхи нашої присутності в Європі", - сказав Ре, коментуючи введення Єврокомісією мита на продукцію підприємств холдингу.

Відео дня

"Ми вивчаємо потенційні можливості для злиття і поглинання перекатних активів в Європі і не тільки. Нам також цікаві підприємства в Середземномор'ї і в цілому по світу", - додав Ре.

Як повідомлялося, 6 жовтня 2017 року Єврокомісія прийняла рішення про введення фіксованого антидемпінгового мита на імпорт гарячекатаного плоского прокату з Бразилії, Ірану, Росії і України. Для Метінвесту мито склало 60,5 €/т.

Згідно з останніми оприлюдненими даними, за підсумками січня-вересня 2017 року група Метінвест Рината Ахметова скоротила виробництво сталі і чавуну на 10% і 9% відповідно.

Показати ще новини
Радіо NV
X