Ахметов повністю викупив у держави Донецькобленерго

16 серпня 2017, 12:04
Компанія Ornex, яка входить до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова, придбала на фондовій біржі Іннекс 25% акцій компанії ДТЕК Донецькобленерго, виставлених на продаж Фондом державного майна України

Про це повідомила прес-служба СКМ.

"Для СКМ придбання на приватизаційному аукціоні 25% пакета акцій ПАТ ДТЕК Донецькобленерго - це портфельна інвестиція. Стратегічне управління було і залишається за ДТЕК як мажоритарним акціонером, що володіє 71,5% акцій ПАТ ДТЕК Донецькобленерго", - пояснили в СКМ.

Відео дня

Нагадаємо, що угода відбулася за стартовою ціною 143,8 млн грн, у зв'язку з тим, що на покупку акцій претендував лише один учасник торгів.

Таким чином, 16,4 млн акцій (25% цінних паперів) ДТЕК Донецькобленерго були продані за ціною 8,78 грн за шт.

Як зазначає агентство Інтерфакс-Україна , остання угода з акціями ДТЕК Донецькобленерго на фондовому майданчику Української біржі (УБ) зафіксована 26 травня 2017 року. Курс цінних паперів за підсумками угоди склав 5,9 грн за акцію.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ). 100% акцій СКМ належить бізнесменові Рінату Ахметову. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X