Купити у росіян. Ахметов хоче придбати контроль над Кіровоградобленерго

13 серпня 2021, 15:40

ДТЕК Ріната Ахметова хоче придбати ПрАТ Кіровоградобленерго. Антимонопольний комітет почав розглядати справу про концентрацію.

Компанія ДТЕК українського олігарха Ріната Ахметова хоче придбати ПрАТ Кіровоградобленерго. Про це стало відомо з повідомлення Антимонопольного комітету України.

Відео дня

Комітет почав розглядати справу про концентрацію у вигляді придбання ТОВ ДТЕК Мережі акцій ПрАТ Кіровоградобленерго, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

За даними сервісуYouControl, кінцевими бенефіціарами Кіровоградобленерго є громадяни Латвії Валтс Вігантс і Вілліс Дамбінс, а також громадянка Німеччини Марина Ярославська. Вони є бенефіціарами групи VS Energy.

За даними видання Економічна правда, реальними власниками групи VS Energy були росіяни Євген Гінер, Михайло Воєводін та Олександр Бабаков.

У лютому цього року енергетичного комітету Верховної Ради Андрій Герус в своєму Telegram писав, що Воєводін став одноосібним акціонером групи, викупивши частки Гінера і Бабакова.

Про плани придбати Кіровоградобленерго в ДТЕК повідомляли ще в квітні цього року. Тоді в компанії заявили, що уклав договір купівлі-продажу міноритарного пакету акцій ПрАТ в розмірі 24,5%. У компанії розглядали можливість придбання контрольного пакету акцій оператора системи розподілу ПрАТ Кіровоградобленерго за умови відповідного узгодження Антимонопольним комітетом України.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X