Агрохолдинг KSG Аgro заявив про рейдерське захоплення свиноферми людьми Вілкула

24 листопада 2017, 19:04
Керівництво агрохолдингу KSG Аgro заявило про спробу рейдерського захоплення тваринницького комплексу, що знаходиться у власності компанії Рантьє, яка входить в групу

Про це повідомив голова ради директорів агрохолдингу Сергій Касьянов.

"Увечері 22-го листопада в с. Нива Трудова (Апостолівський район Дніпропетровської області)... приблизно 60 екіпірованих бойовиків, серед яких були представники харківського охоронного агентства і люди, що представилися громадськими активістами, заблокували входи і виходи на територію підприємства. Крім того, погрожуючи співробітникам комплексу вогнепальною зброєю, рейдери захопили офісну будівлю і інші об'єкти на території комплексу ", - заявив він.

Відео дня

Рейдерська атака була зупинена і до 4 години 23 листопада територія комплексу очищена від бойовиків.

Касьянов вважає, що за діями рейдерів "стоїть група народних депутатів - колишніх "регіоналів" Олександра Вілкула, Вадима Нестеренка та Дмитра Шпенова".

У холдингу відзначають, що "рейдерське захоплення почався з підробленою підпису власника тваринницького підприємства Сергія Касьянова під фальшивою довіреністю, на підставі якої шахраї спробували змінити менеджмент підприємства. Будучи протягом одного тижня незаконно призначеним директором Рантьє, представник Вадима Нестеренко Оксана Лобко сфабрикувала передачу в заставу всього поголів'я. Цей фіктивний договір рейдери використовували в якості підстави для захоплення. Хоча Рантьє ніколи не мало господарських відносин ні з заставоутримувачем, ні з боржником ".

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) направила офіційні листи главам Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури, Національної поліції і НАБУ, "з проханням захистити права інвесторів, розблокувати діяльність підприємства, а також припинити реалізацію схеми незаконного захоплення підприємства".


KSG Agro - один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. Про переважно спеціалізуються діяльністю KSG Agro є обробка землі, тваринництво, виробництво сільськогосподарських культур.

Показати ще новини
Радіо NV
X