Аграрний фонд впровадить товарний форвард

18 липня 2017, 19:11
ПАТ Аграрний фонд, який перебуває у сфері управління Мінагрополітики, планує розширити інструментарій підтримки агровиробників

Зокрема, розглядається можливість впровадження товарного форварду та аграрних розписок. Про це заявив голова правління Аграрного фонду Андрій Радченко, передає прес-служба Мінагрополітики.

Відео дня

"Ми маємо намір розширити перелік наших інструментів - запустити товарний форвард, дати можливість отримання мінеральних добрив, засобів захисту рослин та інших ресурсів, а також широко застосовувати аграрні розписки", - зазначив Андрій Радченко, додавши, що з приводу аграрних розписок вже відбулася зустріч з представниками Міжнародної фінансової корпорації.

За словами Радченка, Аграрний фонд пропонує просту, швидку та прозору процедуру оформлення форвардних контрактів. При цьому у агровиробника є можливість вибрати формат - з прив'язкою до курсу долара та без нього. Рішення приймається швидко - заявка розглядається максимум тиждень, а гроші на свій рахунок аграрій отримує через п'ять днів після підписання договору.

95% учасників весняної форвардної програми 2017 року - малі та середні підприємства.

Показати ще новини
Радіо НВ
X