Аеропорт Жуляни відновив роботу

25 травня 2017, 15:47
25 травня столичний аеропорт Київ (Жуляни) почав свою роботу

Про це повідомляється на сторінці аеропорту в Facebook.

10 днів (з 14 до 24 травня) в аеропорту проводився ремонт покриття злітно-посадкової смуги (ЗПС). Всі рейси в ці дні здійснювалися в аеропорту Бориспіль.

Відео дня

Першу посадку 25 травня на відремонтовану смугу зробив о 1:10 літак польської авіакомпанії LOT Polish Airlines (рейс Варшава-Київ). Наступними прилетіли італійці Alitalia (Рим-Київ).

Під час проведення ремонту ВПП, також виконувалися роботи з реконструкції, модернізації терміналів аеропорту та налаштування нового обладнання з метою збільшення пропускної здатності підприємства.

Крім цього була збільшена площа стоянки для автомобілів на 300 паркомісць і встановлена нова автоматична система паркування з оплатою картками.

Нагадаємо, в квітні Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни) обслужив 120 тис. пасажирів, що майже вдвічі більше, ніж у квітні 2016 року.

Керівник прес-служби, відділу маркетингу і реклами Міжнародного аеропорту Київ (Жуляни) Галина Богданенко розповіла НВ Бізнес, що таких показників вдалося досягти завдяки тому, що в аеропорт з початком весняно-літньої навігації прийшли нові компанії: LOT і Alitalia. Крім цього, майже всі представлені в аеропорту авіакомпанії додали до свої розкладів нові напрямки і збільшили частоту наявних маршрутів.

Показати ще новини
Радіо NV
X