Аеропорт в Жулянах допускає обмеження нічних польотів

16 жовтня 2018, 14:44

Міжнародний аеропорт Київ ім. Ігоря Сікорського допускає, що найближчим часом можуть бути накладені певні обмеження на польоти в нічний час.

Про це повідомив глава ради директорів аеропорту Денис Костржевський в інтерв'ю liga.net.

"Безумовно шумові навантаження зараз є, плюс - збільшилася висотність, а будинки підступили ближче до аеропорту. Це фактори, які в подальшому будуть стримувати розвиток аеропорту", - розповів він.

Відео дня

На питання, чи ведуться консультації з цього приводу з Державіаслужбою, Костржевський відзначив, що зараз уточнюється карта шумів, яка покаже рівень шуму на різних відстанях і висотах. Ці дані будуть проаналізовані на можливе порушення встановлених санітарних норм.

"Якщо дослідження покаже, що десь є порушення, буде прийматися рішення, яким чином його [шум - НВ] усунути або мінімізувати", - підсумував він.

Відзначимо, що 6 вересня на порталі Сервісу електронних петицій Київської міськради була опублікована петиція, в якій вимагали заборонити нічні злети і посадки літаків в аеропорту Київ через шум.


Міжнародний аеропорт Київ розташований в діловому центрі столиці за 7 км від центру міста, за кількістю рейсів і пасажиропотоку посідає друге місце в Україні. В аеропорту три термінали загальною площею 21 тис. кв. м. Окремий термінал для бізнес-авіації - термінал В. ВПП дозволяє приймати повітряні судна типу B-737, A-320.

Показати ще новини
Радіо NV
X