Ремонт за 800 млн грн. Турки виграли тендер на реконструкцію аеропорту у Житомирі

26 січня, 18:27
Аеропорт у Житомирі відремонтують за 800 млн грн (Фото:Житомирська міськрада)

Аеропорт у Житомирі відремонтують за 800 млн грн (Фото:Житомирська міськрада)

Турецька Онур Конструкціон Інтернешнл перемогла у тендері на реконструкцію аеропорту у місті Житомир.

Турецька компанія Онур Конструкціон Інтернешнл перемогла у тендері на реконструкцію аеропорту у Житомирі. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Житомирської міськради.

Відео дня

Компанія виграла тендер, знизивши пропоновану вартість закупівлі на 21 млн грн. Таким чином Онур обіцяє провести реконструкцію аеропорту за 800,5 млн. грн.

Раніше передбачалося, що вартість закупівель для реконструкції аеропорту становитиме 450 млн грн. За словами мера Житомира, суму довелося збільшити через будівництво додаткових об'єктів: перону для вантажних літаків, радіотехнічного обладнання, влаштування світлосигнального обладнання, розширення пасажирського перону тощо.

Крім того, злітно-посадкову смугу вирішили подовжити до 2500 метрів, а не до 2100 метрів, як передбачалося у первісному проекті. Нині її довжина становить 1600 метрів.

"Договір про початок робіт підпишемо через 10 днів, і в березні вже почнеться реконструкція аеропорту", - зазначив мер Житомира Сергій Сухомлін.

На реконструкцію аеродромного комплексу у бюджеті громади передбачено 50 млн. грн. Інше джерело фінансування – державний бюджет.

Раніше повідомлялося, що в аеропорту Полтави проведуть масштабну реконструкцію за 1,54 млрд грн. Заявки приймають до 6 лютого, а ціновий аукціон відбудеться 14 березня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X