Непорозуміннячко трапилось. Зеленський пообіцяв побудувати у Вінниці аеропорт, гроші на який вже перекинули до Мукачева

30 вересня 2020, 12:42

Зеленський виявився не в курсі останніх рішень Кабінету міністрів про будівництво аеропортів в Україні.

Володимир Зеленський заявив, що за термін його президентства у Вінниці з’явиться сучасний аеропорт. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ви побачите за мою каденцію будівництво аеропорту у Вінниці. А ось чому люди, які виросли у вас, стали великими політиками, які з Вінниці, і чому вони до цього моменту не будували аеропорт у Вінниці - це їм треба ставити це питання», — сказав він (із Вінницею тісно пов’язані політичні та бізнес-кар'єри Петра Порошенка і Володимира Гройсмана, — ред.).

Відео дня

Зеленський також заявив, що йому не відома інформація про нібито перенаправлення коштів з будівництва аеропорту Вінниці на майбутнє будівництво аеропорту Мукачево.

«Ми підписали угоду зі Словаччиною, і (аеропорт, — ред.) Ужгород тимчасово буде працювати. А потім ми будемо не ремонтувати, а будувати новий центральний міжнародний аеропорт Закарпаття. Навряд чи він буде у Мукачеві або Ужгороді, бо через географічне положення це, в принципі, практично неможливо. Тому це інше місце. І думаю, що це трохи некоректна інформація», — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що у 2020 році на всі проекти, пов’язані з аеропортами, не вистачало коштів через ситуацію з COVID-19. А з 2021 року почнуть будуватися в різних містах злітно-посадочні смуги і термінали.

«Я поставив завдання міністру інфраструктури. У нього є план пріоритетних аеропортів, які будуть будуватися», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що у серпні 2020 року Кабінет міністрів вніс зміни до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, включивши в неї аеропорт Мукачево і виключивши міжнародний аеропорт Вінниця.

Показати ще новини
Радіо NV
X