Тендер на 1,5 млрд грн. В аеропорту Полтави проведуть масштабну реконструкцію

4 січня 2022, 15:15

На реконструкцію аеродрому аеропорту Полтави планують витратити 1,54 млрд грн. Оголосили тендер.

Полтавська обласна державна адміністрація оголосила тендер на повне поновлення аеродрому місцевого аеропорту Полтава. Про це пише профільне видання avianews із посиланням на дані в системі Prozorro.

Відео дня

Вартість робіт із реконструкції оцінюється в 1,54 млрд грн, заявки на участь беруть до 6 лютого, а ціновий аукціон відбудеться 14 березня.

У вимогах до тендеру йдеться про те, що роботи з реконструкції аеродрому потрібно завершити до кінця 2022 року за умови повного фінансування. При виборі переможця тендера враховуватиметься не лише запропонована ціна, а й терміни виконання робіт.

Цінова пропозиція оцінюватиметься у 70%, терміни виконання робіт – у 30% балів.

Так, якщо терміни будівництва становитимуть 7 місяців, то учасник отримає всі 30% додаткових балів, 8 місяців – 15% додаткових балів, понад 8 місяців – 0 балів.

Як пише avianews, на розробку проекту нового аеродрому з бюджету області торік виділили 25 млн. грн.

Проект передбачає демонтаж старої злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки та перону та будівництво на їх місці фактично нових об'єктів з бетону.

Зазначається, що довжина нової смуги залишиться колишньою – 2550 метрів, а ширина збільшиться з 42 до 45 метрів.

Після реконструкції перон зможе розміщувати одночасно п'ять середньомагістральних літаків типу Boeing 737 та Airbus A320. Ці літаки популярні серед українських авіакомпаній та європейських лоукостерів.

Як повідомлялося, в аеропорту міста Дніпро почали будувати нову злітно-посадкову смугу. Вона дозволить аеропорту приймати найбільші літаки.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X