Аеропорт Одеса, внутрішні рейси та нові бази: що ще пообіцяв Ryanair

23 березня 2018, 11:42

Лоукостер Ryanair вивчить можливість відкриття нових баз в Україні, крім Львова та Києва, а також можливість запуску внутрішніх рейсів в країні.

Про це повідомив CEO Ryanair Майкл О'Лірі на прес-конференції, присвяченій приходу авіаперевізника в Україні, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Ми будемо вивчати можливість відкриття внутрішніх рейсів. Будемо сподіватися, можливо, не в настільки віддаленому майбутньому, говорити навіть про відкриття баз не тільки в Києві та у Львові, а також в інших містах України", - сказав він.

Відео дня

За його словами, Україна стає дуже привабливою туристичною точкою. "Ми очікуємо, що привеземо сотні тисяч європейців до Києва, до Львова, а згодом можливо в Одесу, в інші міста", - додав глава Ryanair.

Присутній на заході президент України Петро Порошенко повідомив, що Ryanair почне польоти в жовтні 2018 року і запустить рейси за 10 напрямками з Києва та за 5 зі Львова і в перший рік роботи перевезе 1 млн українців.

У свою чергу, О'Лірі його поправив: "Ми не очікуємо, що буде мільйон українців за перші 12 місяців роботи. 40% це будуть європейські мандрівники, які будуть приїжджати в Україну. Очікуємо за перший рік 850 тис. пасажирів, а за другий рік, можливо перейдемо рубіж в 1 млн".

23 березня аеропорти Бориспіль і Львів підписали договори з лоукост-авіаперевізником Ryanair про початок польотів в Україну. Компанія вже почала продаж квитків на українські рейси в системі бронювання.

Показати ще новини
Радіо НВ
X