Розчарували спекулянтів. Для аеропорту на Закарпатті знайшли нове місце, але розкривати його поки не будуть

9 квітня 2021, 18:36

Місце для будівництва аеропорту на Закарпатті змінили через спекуляції місцевих бізнесменів. Нову локацію поки не розкривають.

Для будівництва аеропорту на Закарпатті знайшли нове місце - його не будуть будувати в озвучених раніше потенційних локаціях - місті Мукачево та селищі Средньому.

Про це глава Державного агентства інфраструктурних проектів України Кирило Хомяков заявив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«На жаль, місцеві бізнесмени, почувши, що розглядається місце в сел. Середнє, побігли купувати землі, змінювати їх цільове призначення, щоб заробити на тому, що держава намагається побудувати аеропорт. Вони хотіли швиденько скупити ці землі, а потім їх втридорога продати державі там, де буде аеропорт», - розповів Хомяков.

З цієї причини глава Укрінфрапроєкта заявив, що не буде називати остаточне місце до підписання меморандумів.

«Щоб у нас не трапилася така ж ситуація, оскільки нам за землю треба буде заплатити в три рази більше. Але скажу, що це жодне з цих місць, які ми озвучували. Це також не територія КП Аеропорт Мукачево, який розглядався раніше, тому що там він може служити виключно для військових літаків», - підкреслив Хомяков.

За словами Хомякова, найближчим часом планується організувати зустріч з головою Закарпатської ОДА та місцевої громади, де знаходиться це нове місце, щоб його оприлюднити.

Я сподіваюся, що ми максимально швидко зробимо все до кінця року, щоб не тільки завершити проєкт і експертизу, а й визначити генпідрядника. І вже з початку наступного року зможемо розпочати роботи з будівництва", - додав глава Укрінфрапроєкта.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року повідомлялося, що кількість місць для будівництва аеропорту в Закарпатті скоротилося до двох.

Президент Володимир Зеленський анонсував будівництво нового міжнародного аеропорту в Закарпатській області до 2024 року. Міністерство інфраструктури оцінює обсяг інвестицій в будівництво нового аеропорту в Закарпатській області в 3-4 млрд грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X