Аеропорт Львів тимчасово відмовився від рейсів Yanair

11 липня 2018, 08:10

Аеропорт Львів тимчасово припиняв обслуговування рейсів авіакомпанії Yanair через борги.

Про це прес-служба аеропорта написала на своїй сторінці у Facebook.

"Аеропорт Львів неодноразово попереджав авіаперевізника про призупинення надання послуг з обслуговування в разі невиконання фінансових зобов'язань, передбачених договором. [...] Нам прикро, що через невиконання умов чинних договорів авіакомпанією Yanair пасажири були змушені відчути тимчасові незручності. Сподіваємося на те, що перевізник найближчим часом погасить заборгованість перед аеропортом та сприятиме подальшому співробітництву та партнерським відносинам", - повідомили в аеропоту.

Відео дня

У заяві підприємства також зазначено, що аеропорт Львів відновив надання послуг після того, як Yanair частково погасила борги за обслуговування. Розмір боргу в аеропорту не назвали.


Аеропорт Львів імені Данила Галицького розташований за 6 км від центру Львова на південний захід від центру міста. Пропускна спроможність аеропорту досягає 2 тис. пасажирів на годину, аеропорт може обслуговувати літаки класу D і здійснювати до 20 літако-вильотів на годину.


Нагадаємо, аеропорт Львів імені Данила Галицького у січні-червні збільшив пасажиропотік на 50,9%, або на 219,9 тис. пасажирів - до 651,5 тис. порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Крім того, аеропорт за один день зміг обслужити майже 8 тис. пасажирів, встановивши тим самим власний рекорд.

Показати ще новини
Радіо NV
X