Аеропорт Львів розповів про знижки для МАУ

27 липня 2017, 13:54
Генеральний директор міжнародного аеропорту Львів ім. Данила Галицького Тетяна Романовська оприлюднила програму знижок, що надаються авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ) в аеропорту

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з документами, які оприлюднила Романовська, між аеропортом і МАУ укладено стандартну угоду IATA з наземного обслуговування за спрощеною процедурою, яка в тому числі визначає умови застосування знижок.

Відео дня

У львівському аеропорту МАУ отримує знижку щодо аеропортових зборів у розмірі 80% на обслуговування кожного додаткового регулярного рейсу понад встановлене числа польотів, яке в літній період становить 80 регулярних рейсів протягом 1 календарного місяця, а в зимовий - 60 регулярних рейсів протягом 1 календарного місяця.

Крім цього, МАУ отримує 70% знижку на послуги з наземного обслуговування літаків.

Також Романовська зазначає, що заява МАУ про те, що зміни в положення про застосування знижкових коефіцієнтів до граничних ставок аеропортових зборів і вартості наземного обслуговування та пасажирського обслуговування в аеропорту, яке встановлює знижки для однієї авіакомпанії (Ryanair), є недійсним, оскільки ця інформація знаходиться у відкритому доступі для всіх авіакомпаній на сайті аеропорту.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян звинуватив МАУ в несплаті сотень мільйонів гривень податків.

Показати ще новини
Радіо НВ
X