Аеропорт Черкаси почав підготовку до сертифікації під Airbus і Boeing

15 липня 2019, 15:08

У Черкаському аеропорту почали роботи по відновленню аеродромної розмітки, на черзі - завершення реконструкції злітно-посадкової смуги

У Черкаському аеропорту розпочалися роботи з відновлення маркування перону, аеродромної розмітки на рульовій доріжці і стоянці повітряних суден. Про це повідомляє ЦТС.

Відео дня

Для виконання робіт підприємство придбало за власні кошти техніку для очищення перону і нанесення розмітки, що дозволить підтримувати в належному стані маркування весь час, і не замовляти ці послуги у сторонніх організацій.

Наступним етапом буде завершення реконструкції злітно-посадкової смуги, яке стартує через декілька тижнів, і її сертифікація під повітряні судна класу Airbus і Boeing.

Планується, що в 2019 році Черкаський аеропорт вперше в своїй історії прийме Boeing 737. Рейс буде технічним — для перевірки злітної смуги.

Раніше повідомлялося, що почати польоти з аеропорту Черкаси вже в кінці 2019 року має намір авіакомпанія SkyUp, якщо повітряна гавань підтвердить можливість прийому і обслуговування рейсів.

Показати ще новини
Радіо NV
X