Аеропорт Бориспіль подав у суд на свого підрядника

30 травня 2017, 14:42
Міжнародний аеропорт Бориспіль просить Господарський суд Києва притягнути до відповідальності підрядника з будівництва насосно-фільтраційної станції компанію ТК Техсервіс і очікує відшкодування авансового платежу, а також стягнення з підрядника штрафу за несумлінне виконання умов договору

"Господарський суд Києва отримав від нас інформацію, яка підтверджує невиконання зобов'язань компанією. Підрядник, отримавши близько 30 млн грн авансового платежу згідно з умовами договору, тричі переносив термін виконання робіт і не забезпечив їх виконання до цих пір. В результаті, завершення робіт за договором в строк стало неможливим", - повідомила прес-служба аеропорту.

Відео дня

Крім того, в Борисполі підкреслюють, що згідно з наявною у них інформацією, компанія ТК Техсервіс використовувала авансовий платіж не за призначенням.

"Після отримання платежу від аеропорту Бориспіль забудовник відразу перерахував близько 30 млн гривень на рахунок іншої компанії, яка має ознаки фіктивності. Платіж був здійснений під виглядом закупівлі обладнання для насосної станції, але в результаті ТК Техсервіс так і не здійснив виконання робіт по будівництву станції на відповідну авансову вартість", - наголошується в повідомленні.

В рамках судової справи Бориспіль вимагає розірвати договір з ТК Техсервіс та зобов'язати повернути авансовий платіж з урахуванням 7% пені.


Аеропорт Бориспіль є державним підприємством і знаходиться на відстані 29 км на південний схід від Києва, займає територію площею 943 га

Показати ще новини
Радіо NV
X