Пасажиропотік Борисполя за 2020 рік впаде до рівня 2009 року

8 жовтня 2020, 09:29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За підсумками вересня Міжнародний аеропорт Бориспіль обслужив 554,5 тис. пасажирів, що на 66% менше, ніж за аналогічний період минулого року (1,649 млн пасажирів).

Про це повідомляється на сайті аеропорту.

Пасажиропотік за дев'ять місяців поточного року склав 4,056 млн пасажирів - на 65% менше, ніж за аналогічний період 2019 року.

«Високий сезон 2020 для авіаційної галузі закінчився. У зв’язку з обмеженнями, які прийняв уряд України в серпні цього року, не тільки не відбулась вереснева хасидська програма – разом з тим аеропорт недоотримав 30% пасажиропотоку. Хабова модель стала нереалістичною – ми не дорахуємось близько 3 млн трансферних пасажирів. Авіаційна галузь скоротила свої витрати настільки, наскільки це було можливо, з метою вистояти в складний період. Карантинні обмеження країн продовжують бути стоп-фактором для пасажирів», - заявив Павло Рябікін, генеральний директор аеропорту Бориспіль.

Відео дня

Він додав, що пасажиропотік аеропорту за 2020 рік впаде до рівня 2009 року, що призведе до кратного зниження доходів у порівнянні з 2019 роком.

Крім того, за дев’ять місяців цього року знизилась частка трансферних пасажирів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За період січень – вересень 2019 року було обслуговано 2 597 тис. трансферних пасажирів (22,4% від загального пасажиропотоку), а за аналогічний період 2020 року обслуговано 418 тис. пасажирів (10,3% від загального пасажиропотоку).

Міжнародний аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадкові смуги. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс. Планується, що за два роки в аеропорту побудують новий вантажний термінал.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X