Аеропорт Бориспіль не згоден з умовами лоукостера Ryanair

31 березня 2017, 15:18
Державне підприємство Міжнародний аеропорт Бориспіль (Київ), найбільший аеропорт країни, продовжує комерційні переговори з найбільшим європейським лоукостером – ірландською авіакомпанією Ryanair, але поки не може піти на запропоновані авіаперевізником умови

Про це повідомив керівник аеропорту Павло Рябікін, передає Інтерфакс-Україна.

"Ті тарифи, які просить Ryanair, аеропорт зараз дати не може, навіть з урахуванням усіх знижок", - констатував він.

Відео дня

За словами глави аеропорту, Бориспіль запропонував перевізнику свою публічну оферту, але для виконання умов Ryanair необхідні зміни до наказів Міністерства інфраструктури України, що регулюють тарифи і знижки для усіх авіакомпаній.

Нагадаємо, що найбільший європейський лоу-кост авіаперевізник Ryanair в жовтні поточного року має намір запустити рейси по чотирьох напрямках з Києва і семи зі Львова.

Як повідомив комерційний директор компанії Девід О ' Брайен з Києва будуть запущені рейси у Ейндховен, Лондон, Манчестер і Стокгольм. В цілому планується 15 рейсів на тиждень по зазначених напрямках.

Зі Львова Ryanair полетить до Лондона, Ейндховен, Берлін та Меммінген, Краків, Вроцлав, Будапешт.

Також Ryanair планує влітку 2018 року відкрити рейси зі Львова в Італію та Іспанію.

За словами О'Браєна, рейси зі Львова до Ейндховен, Лондон, Берлін, Будапешт і, Меммінген будуть здійснюватися два рази на тиждень, Краків і Вроцлав – три рази тиждень. Рейси з Києва в Ейндховен і Манчестер будуть виконуватися тричі на тиждень, Стокгольм - чотири, Лондон - п'ять разів на тиждень. В цілому компанія має намір перевозити з Києва і Львова по 250 тис. пасажирів щорічно.

Показати ще новини
Радіо НВ
X