Авіакомпанії в аеропорту Бориспіль можуть пропонувати пасажирам послугу мобільного посадкового талону

30 жовтня 2018, 13:54

Україна увійшла до списку країн, в аеропортах яких передбачена технологія мобільних посадкових талонів. У зв'язку з цим міжнародний аеропорт Бориспіль запропонував всім авіакомпаніям використовувати послугу мобільного посадкового талону.

Про це аеропорт повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"На бажання всі перевізники аеропорту можуть запропонувати пасажирам послугу мобільного посадкового талона. Згідно з угодою між Державіаційною службою та ІАТА, Україна увійшла до переліку країн, в аеропортах яких передбачена відповідна сервісна технологія. До переліку входить більшість країн Європи та світу", - йдеться в повідомлені.

Відео дня

Також в аеропорту нагадали, що в режимі тестування технологія мобільних посадкових талонів вже три роки успішно використовується базовим авіаперевізником.


Аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадкові смуги: одну - довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали та поштово-вантажний комплекс.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X