Adidas, Puma і DHL: Україна звинуватила німецькі компанії в незаконній роботі в анексованому Криму

6 грудня 2017, 11:10
260
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Adidas звинуватили в незаконній роботі в Сімферополі, Севастополі та Ялті

В анексованому Росією Криму зафіксовано незаконну діяльність низки міжнародних компаній

Про це повідомило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

"Під час моніторингу дотримання правового режиму тимчасово окупованої території, МТОТ виявлено факти здійснення діяльності німецьких компаній DHL Express, Adidas AG, Puma SE на території Кримського півострова", - йдеться в повідомленні.

При цьому міністерство зазначає, що робота зазначених компаній в Криму суперечить політиці невизнання, що передбачена резолюцією Генеральної Асамблеї ООН щодо територіальної цілісності України, а також порушує встановлені Європейським союзом санкції проти Російської Федерації, визначені рішенням Ради Європи у зв'язку з незаконною анексією Криму та Севастополя.

Так, на російському сайті компанії DHL Express були вказані адреси офіційних представництв (сервісних відділень) у Криму. Однак, станом на 10:00 10 листопада 2017 року інформацію було видалено із сайту.

На початку листопада повідомлялося, що DHL продовжує роботу в Криму через мережу партнерських пунктів обслуговування. Пізніше цю інформацію підтвердив офіційний представник головної компанії DHL Клаус Корфмахер.

Також на сайті компанії Adidas AG вказані адреси офіційних магазинів Adidas в Сімферополі, Севастополі та Ялті.

Крім того, на російському сайті компанії Puma SE вказана адреса офіційного магазину в Сімферополі.

У зв'язку з цим міністерство звернулося до відповідних органів влади щодо необхідності вжиття передбачених законодавством заходів, спрямованих на захист незалежності, державного суверенітету, безпеки, територіальної цілісності та непорушності державного кордону та національних інтересів України.

Нагадаємо, що Росія анексувала Крим у березні 2014 року. 16 березня 2014 року окупаційною владою було проведено так званий "референдум про незалежність АР Крим". Самопроголошена кримська влада заявила, що 96% тих, хто брав в ньому участь, висловилися за приєднання Криму до Росії. 18 березня у Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.

Міжнародні організації, зокрема Генеральна асамблея ООН, визнали окупацію і анексію Криму незаконною і засудили дії Росії. Проти РФ були застосовані економічні санкції.

Вибір редакції

Лонгріди

Вчора, 23:01

article_img
Кларнет Юргена
Країни

Сьогодні, 14:01

article_img
Небезпека-2019. Через хвилю відмови від вакцин світу загрожує повернення забутих епідемій
Made in Ukraine

Сьогодні, 12:49

article_img
Повстали з попелу. Призабута українська соцмережа Nimses представила масштабне оновлення

Головне

Події

Сьогодні, 17:44

article_img
Порошенко: У результаті агресії РФ проти України загинули 13 тис. осіб
Погляди

Сьогодні, 00:13

article_img
19 лютого: Сандерс йде в президенти США
Політика

Вчора, 20:41

article_img
Roshen не менш вагомий, ніж Квартал 95. Політтехнолог Порошенка - про президента, Зеленського, Тимошенко і Коломойського