Гаутам Адані втратив титул найбагатшої людини Азії

1 лютого, 15:19
Гаутам Адані (Фото:REUTERS/Amit Dave)

Гаутам Адані (Фото:REUTERS/Amit Dave)

Індійський мільярдер Гаутам Адані втратив титул найбагатшої людини Азії. За місяць його статки скоротилися на $36 млрд на тлі розпродажу акцій, що триває, компанія групи Adani.

Індійський мільярдер Гаутам Адані втратив титул найбагатшої людини Азії за версією Forbes, поступившись іншому індійцю — Мукешу Амбані.

Про це йдеться у рейтингу видання.

Відео дня

На тлі скандалу після негативного звіту американської компанії Hindenburg Research статки Адані скоротилися до $75,1 млрд. Ще 31 січня він становив $89,1 млрд.

Статки нової найбагатшої людини Азії — глави одного з найбільших індійських холдингів Reliance Industries Мукеша Амбані — оцінюють у $83,7 млрд.

Експерти Bloomberg в останній день січня виключили Адані із першої десятки мільярдерів світу. За новими даними Bloomberg, статки Адані тепер оцінюються в $72 млрд, а Амбані — в $81 млрд.

За підрахунками Bloomberg, за січень Адані втратив $36 млрд — більше ніж будь-який інший мільярдер.

Стан індійського мільярдера тане на тлі розпродали акцій компанія групи Adani. Масовий продаж акцій був спровокований публікацією звіту американської компанії Hindenburg Research.

У звіті Hindenburg Research сказано, що ключові компанії Adani, зареєстровані на біржі, мають «суттєвий борг», який поставив усю групу в «уразливе фінансове становище».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X