Випередив інших претендентів. Британський мільярдер запропонував за Челсі рекордну суму

30 квітня 2022, 12:22
Російський олігарх Роман Абрамович (Фото:Reuters/John Sibley)

Російський олігарх Роман Абрамович (Фото:Reuters/John Sibley)

Британський мільярдер Джим Реткліфф готовий купити футбольний клуб Челсі російського олігарха Романа Абрамовича за $5,3 млрд.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Один із найбагатших людей Британії Джим Реткліфф запропонував купити клуб Челсі у Романа Абрамовича за $5,3 млрд. Про це пише The New York Times.

Відео дня

Як зазначає видання, якщо угода відбудеться, це буде найдорожча покупка спортивної команди історії. В рамках своєї пропозиції Реткліфф пообіцяв інвестувати в клуб $2,1 млрд протягом 10 років.

У тому числі кошти будуть направлені на реконструкцію стадіону Стемфорд Брідж. Це була одна з умов угоди з боку російського олігарха Романа Абрамовича.

"Ми продовжимо інвестувати в команду, щоб у нас був першокласний склад з найбільших гравців світу, тренерів та допоміжного персоналу для чоловічих та жіночих ігор", - заявив потенційний покупець клубу.

Реткліфф додав, що має намір зробити клуб рівним Реал Мадриду, Барселоні чи Баварії.

Також повідомляється, що у разі укладання угоди Реткліфф зобов'язується витратити $3,1 млрд на благодійний фонд на підтримку українців.

Раніше повідомлялося, що російський олігарх Роман Абрамович попросив потенційних покупців футбольного клубу Челсі збільшити суму угоди ще на 600 млн євро.

Після продажу Челсі Абрамович буде зацікавлений у покупці іспанської Валенсії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X