Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Абоненти Vodafone Україна будуть платити більше за роумінг через іноземців

18 квітня 2016, 18:42
640
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Абоненти за ті ж гроші отримають менше смс, інтернету і безкоштовних хвилин за кордоном

Мобільний оператор Vodafone Україна з 29 квітня змінить умови в роумінгових тарифах через їх масове використання іноземними абонентами, передає Інтерфакс-Україна

Компанія скоротить кількість наданих послуг (інтернет, смс, дзвінки) в своїх тарифах, але ціни залишаться колишніми. Зміни відчують на собі абоненти передоплати.

"Зміни не торкнуться контрактних тарифів, так як підписання договору із зазначенням паспортних даних клієнта мінімізує ризик нецільового використання послуги", – зазначили в компанії.

Тарифи українського Vodafone показали 60-кратне зростання трафіку серед зарубіжних абонентів. За даними компанії, іноземні клієнти використовують їх цілодобово, в комерційних цілях. Як приклад вони наводять організацію колл-центрів.

Таке нестандартне використання вдарило по кишені компанії. І як заявляють вони самі, це ставить під загрозу існування доступного роумінгу для українських абонентів.

Стартові пакети українського оператора з'явилися на іноземних інтернет-аукціонах як "кращу пропозицію для роумінгу в Європі".

Нагадаємо, що восени минулого року МТС Україна почала працювати під брендом Vodafone.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися