5 фактів про угоду про зону вільної торгівлі України і Канади - Микольська

0 коментувати
У понеділок, 11 липня, Україна і Канада мають намір підписати Угоду про зону вільної торгівлі між країнами
Фото: mil.gov.ua

У понеділок, 11 липня, Україна і Канада мають намір підписати Угоду про зону вільної торгівлі між країнами

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – торговий представник України Наталія Микольська пояснила, що дасть українським підприємцям Угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Канадою

1Значна ємність ринку Канади та високий рівень споживання, відкриває перспективи Україні для нарощування обсягів експорту та розвитку економічної співпраці. Обсяг імпорту Канади з країн світу за 2015 рік становив $547,76 млрд. На сьогодні частка України у загальному обсязі імпорту Канади досить незначна – велика зона росту.

2Традиційний експорт
У структурі експорту товарів з України до Канади традиційними товарами є неблагородні метали – 36%; частини до рухомого складу – 12%; машини, устаткування – 9%; екстракти дубильні – 8%; іграшки – 6%; деревина – 5%.

3У 2016 році (за січень-квітень) найбільше зростання експорту спостерігається по таким товарним групам, як: частини до рухомого складу – зросли на $3,5 млн. (торік у січні-квітні не експортувались); екстракти дубильні, жири та олії, одяг трикотажний.

4При цьому позитивним є те, що доля в українському експорті до Канади продукції з доданою вартістю складає близько 30%. А експорт такої продукції, як частини рухомого складу у 2015 р. (12% від загального), збільшився у 3,9 рази.

5Глобальні ланцюжки доданої вартості. 
Ця Угода є "першопрохідником" для нашої держави на американському континенті та першою Угодою з країною з північноамериканського регіону, що охоплює ринок такого масштабу.

Крім того в контексті укладення майбутньої угоди про вільну торгівлю між Канадою та ЄС, Угода України з Канадою є додатковим фактором включення нашої країни в глобальний ланцюг виробництва товарів з доданою вартістю.

Нагадаємо, у понеділок, 11 липня, Україна і Канада мають намір підписати Угоду про зону вільної торгівлі між країнами.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: