#Бізнес2021. Ресторатор Дмитро Борисов — про інвестиції, зарплати і можливості «всієї цієї каруселі» в новому році

25 грудня 2020, 09:03
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Яким буде 2021 для бізнесу? НВ Бізнес поставив кілька запитань власникам і CEO великих компаній, які працюють у ключових галузях української економіки.

Ресторатор Дмитро Борисов розповів НВ Бізнес про закриття київських ресторанів Ronin і Crab’s Burger, про відкриття нових закладів, про те, чи варто «триматися ще тиждень» і про можливості в бізнесі, який найбільше постраждав від пандемії.

Відео дня

1. Чи плануєте ви нові інвестиції в Україні в 2021 році?

2020-й — об'єктивно складний рік, а ресторанна індустрія ледь не найбільше постраждала від локдауну, «карантину вихідного дня» й інших адміністративних заборон на роботу. Все це — на тлі й без того нестабільної економічної ситуації.

Ще в березні ми прийняли «нову реальність» і з розумінням поставилися до того, що ми знову, після 10 років успішної роботи, опинилися в позиції стартапу. Змінили горизонт планування, частково увімкнули ручне управління на рівні тактичних завдань, але водночас чітко означили стратегію: курс на діджиталізацію (створення IT-інфраструктури), фокус на успішні проєкти і закриття всіх проєктів, які не були б рентабельними в нових умовах ринку, а також готовність до масштабних колаборацій.

Так, наприклад, ми закрили Ronin і Crab’s Burger, але відкрили приблизно 10 нових ресторанів і перший фуд-хол Gastrofamily Market. Ми довго планували старт повноцінного сервісу доставки, але весняний локдаун змусив приймати рішення швидко — напрям, про який ми думали протягом року, запустили за один тиждень. Ми вийшли на непогані показники за кількістю замовлень на день, але все ще доточуємо і сервіс, і бізнес-модель. По суті це взагалі новий для нас бізнес, який дуже схожий на звичайну операційну діяльність ресторанів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X