Бізнес # 2021. Керівник української компанії DEZEGA, яка побудувала завод в Туреччині, про інвестиції, зарплати і можливості в новому році

30 грудня 2020, 08:00
NV Преміум
Автор: Артем Ільїн

Яким буде 2021 для бізнесу? НВ Бізнес поставив кілька запитань власникам і CEO компаній, що працюють в різних галузях української економіки.

Компанія DEZEGA вже близько 60 років працює на ринку гірничорятувального обладнання. Але в 2014 році в її бізнесі настав переломний момент. Головне підприємство групи залишилося в Донецьку, на території, непідконтрольній уряду України.

Відео дня

Через особливості технології, обладнання не можна було евакуювати з тимчасово окупованого міста. Тому в DEZEGA прийняли рішення будувати нове підприємство. В результаті пошуків оптимального варіанту була обрана вільна економічна зона в Туреччині. Саме тут тепер виробляються саморятівники, які потрібні шахтарям і працівникам інших професій.

Сьогодні в складі DEZEGA працює кілька підприємств, розташованих в Європі і Азії. Керуюча компанія і Центр досліджень і розробок (R & D-центр) знаходиться в Києві.

Голова ради директорів компанії DEZEGA Антон Сакович розповів НВ Бізнес про підсумки року, що минає, і плани на 2021-й.

1. Чи плануєте ви нові інвестиції в Україні в 2021 році?

— Ні, не плануємо. При усвідомленні масштабу світової кризи ми переглянули наш інвестиційний портфель і вкладали тільки в рентабельні проекти. Необхідно було швидко прийняти раціональні рішення і запустити правильні процедури до настання кризової ситуації. Нам довелося заморозити ряд продуктових проектів і скоротити витрати, але ми продовжили і будемо продовжувати інвестувати в розвиток нашого заводу DEZEGA SP в Туреччині. В Україні ж ми продовжуємо розвивати R & D-центр і Центр компетенцій.

2. Чи будете ви в новому році наймати або скорочувати персонал? Кого саме і чому?

Показати ще новини
Радіо NV
X