Втримався в Топ-10. Як Коломойський втратив частину позицій у рейтингу найвпливовіших українців

26 червня 2021, 12:20
НВ Преміум

Колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський втратив частину позицій у рейтингу 100 найвпливовіших людей України. За рік він опустився з шостого місця на дев’яте. Серед причин — санкції США, важкий рік для МАУ і борги Дніпроазоту.

Життя пересічної людини — штука складна, а життя мільярдера складніше набагато. Ігор Коломойський може про це сказати напевно.

Він і так був у складних відносинах з американською Фемідою, а нещодавно США й зовсім ввели проти мільярдера і його родини санкції. І якщо в минулі роки засновник Привату нарощував свої активи, то нині зростає лише рівень його персональної «токсичності». Історія з націоналізацією ПриватБанку і судовий розгляд у цій справі, що триває в Лондоні, продовжують бути головним тлом для будь-яких дій «приватівця № 1».

Відео дня

На ослаблення Коломойського одразу ж відреагував Київ. Банкова з подачі Заходу спочатку заборонила повертати націоналізовані банки їхнім власникам, поставивши хрест на домаганнях мільярдера на Приват. А тепер не тільки готується законодавчо обмежити вплив олігархів, до яких вочевидь потрапить Коломойський, а й переконала два десятки прихильників мільярдера в монобільшості орієнтуватися все-таки на Володимира Зеленського. Водночас основний публічний захисник Коломойського у ВР — Олександр Дубінський — теж потрапив під санкції США і був виключений зі Слуги народу.

Борис Філатов, мер Дніпра, розповів НВ, що мільярдер все менше впливає і на життя рідного міста, в якому він зараз змушений жити.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X