1+1, Укртатнафта та інші. ГПУ отримала доступ до рахунків десятків компаній "групи Приват"

18 вересня 2018, 15:56

Печерський районний суд Києва надав слідчим Генеральної прокуратури (ГПУ) доступ до рахунків низки компаній у справі Приватбанку.

Відповідні рішення суд виніс 4 вересня, передає FinClub.

Генпрокуратура з 6 червня 2017 року веде розслідування за фактом створення злочинної організації, а також керівництва такою організацією і участь в ній з метою заволодіння протягом 2008-2016 років коштами Приватбанку в особливо великих розмірах колишніми посадовими особами фінустанови.

Відео дня

За даними слідства, з 20 жовтня по 22 листопада 2016 року Приватбанк уклав кредитні договори з 36 юридичними особами на 126,9 млрд грн на термін від 8 до 10 років за ставкою 10,5% річних. Протягом одного-двох днів з моменту отримання кредитних коштів всі позичальники перерахували їх на погашення кредитів 193 юридичних осіб, які були надані в попередні роки.

Слідчі запросили доступ до банківських рахунків низки юросіб, щоб встановити точні обставини в даному виробництві.

Доступ надано до рахунків Укртатнафти, авіакомпаній Дніпроавіа, Роза вітрів, аеропорту Дніпропетровськ, НПК Галичина, 1+1 Продакшн, а також кількох фізосіб, з яких встановлений тільки бізнесмен Михайло Кіперман.

Слідчі отримають також інформацію про рахунки маловідомих компаній: Маркет-Сервіс, Фабрициус, Петройл, Таймар, Альфа Трейд Оіл, Павліс, Меноріта, Аварис, Брук-Оіл, Мондоро, Биотрейд, Завод засобів механізації аеропортів, Сталь, Капітал Ойл, Пальміра Трейдинг, Ойлстрім, Мігорі, Максі В, Адамант Ойл, Шкодер-С, Натель, Біото, Лаби трейд, НК Франко, Олімп Ойл, Т-Альфа, Капітал Трейд, Нафтаенерджі, Альфа Трейд Ойл, Масбах, Атіс Трейд, Тайс Рівер, Юкон Сервіс груп, Сегмент Ойл, Юнікс груп, Фобург, АС-МВК, Інвестгруп, Метриком, Картсервіс Плюс, Реал-Стан арт, Альфатрейдер, Індастріал Гарант, Діксі.

Більшість з вищевказаних компаній, за даними аналітичної системи YouControl, відносяться до так званої "групи Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Показати ще новини
Радіо НВ
X