Кабмін змінив порядок сплати ЄСВ окремим категоріям осіб

14 лютого 2018, 14:27
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив постанову, яка змінює порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) щодо окремих категорій застрахованих осіб.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Як зазначають в уряді, таким чином принципи нарахування ЄСВ узгоджені з законом про підвищення пенсій.

Зокрема, нагадують у КМУ, було змінено розмір максимальної величини бази нарахування ЄСВ, що дорівнює 15-ти розмірам мінімальної заробітної плати.

Відео дня

До осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, віднесено осіб, які доглядають за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відповідно до закону отримують допомогу при усиновленні дитини.

Нагадаємо, що у 2017 році надходження від єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) склали 180,8 млрд грн, за даними Державної фіскальної служби, збільшившись за рік на 49 млрд грн.

Тим часом у Європейській бізнес-асоціації (ЄБА) прогнозують, що у 2018 році, незважаючи на незмінність ставки, відбудеться подальше зростання фіскального навантаження за рахунок збільшення бази нарахування ЄСВ, яка прив'язана до мінімальної заробітної плати.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X