Яценюк продав синові Жеваго свою частку телеканалу Еспрессо майже за 1,5 млн доларів

31 грудня 2017, 07:57

Лідер Народного фронту Арсеній Яценюк продав 30-процентну частку телеканалу Еспрессо американській компанії майже за 1,5 млн доларів США

Про це повідомила прес-секретар політика Ольга Лаппо.

"Вартість угоди з американською Компанією ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC., створеною в штаті Нью-Йорк, США - 1 млн 465 тис 281 доларів США", - написала вона у Facebook.

Відео дня

Повідомляється, що опціон на придбання 30-процентної частки в статутному капіталі ТОВ Аста Фінанс (юридичної особи, що володіє 100% ТОВ Голдберрі, яке здійснює мовлення під логотипом Еспрессо) було укладено ще в 2013 році, а в результаті прозорого та публічного продажу цієї частки власності Яценюк заплатить до державного бюджету близько 7 млн ​​грн податків.

Лаппо також повідомила, що Яценюк продав свою частку для "запобігання спекуляціям про політизацію діяльності каналу".

Свою частку продала і дружина глави МВС Інна Авакова.

Кінцевим власником компанії Atmosphere Entertainment є громадянин України, син українського олігарха та нардепа Іван Жеваго.

У Еспрессо заявили, що "зазначені зміни не вплинуть на редакційну політику".

Нагадаємо, Яценюк, Авакова і дружина Княжицького стали співвласниками телеканалу Еспрессо в серпні 2017 року.

Як повідомляла тоді прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо, він придбав корпоративні права телеканалу за 3,8 млн грн.

На початку грудня нардеп і засновник телеканалу Еспрессо Микола Княжицький заявив, що нардеп і бізнесмен Костянтин Жеваго хоче купити Еспрессо. За словами Княжицького, телеканал є прибутковим, зокрема завдяки розміщенню реклами підприємств, пов'язаних з Костянтином Жеваго.


Телеканал Espreso.TV створений восени 2013 року. Його засновниками виступили Лариса Княжицька (станом на серпень володіла 30% компанії) і колишній головний редактор тижневика Коментарі Вадим Денисенко (станом на серпень 2017 акціями компанії не володіє).

Показати ще новини
Радіо НВ
X