"Я не вірю в помилки": засновник сервісу TripMyDream пояснює, чому не варто шкодувати про свій вибір

5 березня 2018, 08:31

Засновник і CEO сервісу для мандрівників TripMyDream Андрій Бурtнок ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні фільми, які його вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

Собі 26-річному я б порадив робити все так же, не боятися життя і довіряти йому. Я не вірю в помилки і вдячний за будь-який досвід, тому це єдині три поради.

Відео дня

2. Яким має бути співробітник, щоб через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

Кожен вибір правильний. Я приймаю рішення дуже швидко і потім не сумніваюся в них. Звичайно, обставини змінюються. Якщо виникають сумніви з приводу людини, яка пропрацювала з нами, наприклад, рік, задаю собі питання: "а найняв би я її знову?". Якщо відповідь "ні" — працівник не має залишатися. Але це вже нове рішення, я не шкодую, що прийняв людину в команду в минулому. Всі співробітники, які у нас більше не працюють, чомусь мене навчили. Як би ми не розлучалися, кожен колишній співробітник показав якусь галузь, де для мене і для компанії є можливості росту.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

Фільми я дивлюся дуже рідко, тому що більшість сюжетів побудовані на вбивствах або якось пов'язані з ними. Навіть коли ми вболіваємо за хорошого героя, ми хочемо, щоб він убив поганого персонажа. Це якась пропаганда смерті.

Кадр з фільму Пригоди Паддінгтона / © StudioCanal

Ми з сім'єю зазвичай дивимося мультфільми. Нещодавно дивилися з дочками Пригоди Паддінгтона, до цього — Ріо, хороші мультики.

Кадр з фільму Уотергейт / © Mandalay

Якщо все-таки говорити про фільми, можу подивитися щось біографічне. З останнього переглянутого сподобався Уотергейт. Взагалі біографії, досвід людей — це те, що захоплює. Ми з командою зараз готуємо для мого Youtube-каналу перший сезон проекту Переехавшие (укр — Ті, що переїхали) — про людей, які переїхали жити в іншу країну — і мені цікаво вивчати, як добре подати біографічну історію.

4. Як смартфон допомагає в бізнесі і без яких трьох застосунків ви вже не уявляєте свого життя?

VLC

Мобільний телефон — найстрашніша пристрасть людства, гірше наркотиків. Він постійно утримує нас в стані стресу. Тому я намагаюся користуватися тільки тими застосунками, які вирішують певні завдання. Топ-3 — це VLC для музики (вмикаю в машині), пошта (я часто в роз'їздах, відповідаю на листи з телефону) і корпоративний месенджер Slack (там весь наш бізнес). Але взагалі я навіть подумую купити годинник-будильник, щоб не було спокуси вранці почитати коментарі в Youtube або подивитися продажі.

5. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Найголовніше — потрібно робити те, що вас надихає. Якщо є завдання, в якому я не можу знайти натхнення, я цього не роблю. Перш ніж щось зробити, прислухаюся до свого серця. Якщо серце каже, що не співатиме від цієї справи, я збираюся з силами і приймаю дисципліноване рішення відмовитися від цього завдання, навіть якщо здавалося, що я хочу його виконати.

6. Де шукати натхнення?

Натхнення потрібно шукати в собі. Все, що ви бачите навколо, весь досвід, який ви можете випробувати, це ви. Відкрийтеся життю — і воно може вас здивувати. Коли це розумієш, не потрібні наркотики або екстрим, щоб відчувати сильні емоції (і позитивні, і негативні) і гармонійно їх проживати.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання — пишіть нам на bewithnv@nv.ua.

Показати ще новини
Радіо NV
X