"Ідея – це ще не все": гендиректор мережі WOG розповідає про важливі книги та хороших співробітників

28 лютого 2018, 21:53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Генеральний директор мережі АЗК WOG Сергій Корецький ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги, які його вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

Складно думати заднім числом! Особисто я ні про що не шкодую. Оскільки я відповідаю на ці питання, це вже означає, що шлях, яким я рухаюся, – ефективний, навіть з усіма його недоліками та неточностями.

Відео дня

Єдине, що я можу порадити всім, – це бути максимально наполегливим. Не зупинятися на півдорозі, а "дотискати" роботу до повного її завершення, навіть якщо здається, що вже зроблено все можливе й неможливе; важливо дотримуватися обраної стратегії й не дозволяти собі збиватися зі шляху.

2. Яким має бути співробітник, аби через рік після його найму, ви сказали, що зробили правильний вибір?

Я вважаю, що жодне резюме чи рекомендація не може дати стовідсоткову впевненість, що це саме той працівник, який тобі потрібен. На основі власного життєвого досвіду я прийняв рішення завжди довіряти внутрішньому голосу. Якщо інтуїтивно та енергетично людина тобі подобається, то це має набагато більшу вагу, ніж сотні рекомендацій.

Сьогодні з більшістю моїх колег ми досягли повного та миттєвого взаєморозуміння – це відбувається завдяки тому, що ми чітко усвідомлюємо, куди саме прямуємо. Вважаю такий рівень симбіозу та своєрідної "хімії" між колегами найкращою основою для виконання колективних задач. За час спільної діяльності ми стали розмовляти однією мовою і тепер розуміємо один одного з півслова.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© yura_ofitsynskyy via Instagram

Останні дві книги – це Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього (в рос.перекладі – Sapiens: Краткая история человечества) Юваля Ноя Харарі та Як продати за $12 мільйонів опудало акули: Скандальна правда про сучасне мистецтво та аукціонні будинки Дональда Томпсона.

© masha_lych via Instagram

Обидва ці твори розширили мій світогляд і додали впевненості, що все в цьому світі залежить від нас – від того, наскільки майстерно і якісно ми доносимо ідеї, просуваємо і реалізовуємо їх у своєму житті. Власне, ідея – це ще не все. Довести її до здійснення на практиці – ось що важливо. Чудовим, а особливо сміливим ідеям нерідко бракує втілення. Не варто боятися мріяти й бути практичним водночас!

4. Як смартфон допомагає в бізнесі і без яких трьох застосунків ви вже не уявляєте свого життя?

Для роботи корисні пошта, інтернет-браузери та різноманітні месенджери. Крім того, активно застосовую сервіси, що сприяють систематизації та полегшенню життя. Особливо це стосується служб, за допомогою яких можна ефективно та якісно формувати план відряджень та відпочинку (букінґ, скайсканер, оренда автомобілів тощо).

Так чи інакше, нас поглинає інформаційний простір і, відповідно, зростає кількість програм-помічників користувача. У компанії WOG ми, звичайно ж, не стоїмо осторонь прогресу й намагаємося активно розвивати діджитал-сервіси. Наприклад, нещодавно розробили зручний додаток WOGPAY, який допомагає нашим клієнтам за два кліки заправити свій автомобіль, що ефективно економить час.

Бажаємо ми того чи ні, але біґ дата та штучний інтелект – це не майбутнє, це вже сьогодення.

5. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Загальних правил тут не існує – йдеться про внутрішню самодисципліну окремої людини. Коли тобі двадцять років, ні про який тайм-менеджмент не згадуєш. На межі тридцяти починаєш розуміти, що в плануванні все-таки є щось позитивне. А от у сорок зазвичай задумуєшся, чому ж у свої двадцять не формував здоровий баланс – і, відповідно, починаєш цим займатися. Настає переломний момент, коли людина розуміє, що вона має дотримуватися гармонійного співвідношення елементів буквально у всіх сферах життя. Щасливий той, хто це вже зрозумів і почав втілювати у життя.

6. Де шукати натхнення?

Взагалі, для мене ранок – це найпродуктивніша, енергетично найпотужніша частина дня.

Проте в цілому мене надихає безліч справжніх, вартісних речей: поради друзів, вдалі рішення; правильне середовище, події та оточення; захопливі подорожі та розумні книжки. Подекуди трапляється, що натхнення приходить звідти, звідки й не очікуєш. Звичайно ж, наснаги надають і найпростіші, базові речі: родина, друзі, спілкування. Адже світ настільки безмежний, що замикатися на чомусь одному точно не варто.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X