Головне – внутрішня мотивація. Директор PLEON Talan пояснює, як відрізнити хороших співробітників

15 березня 2018, 08:31

Директор PLEON Talan, керівник PR&GR Services комунікаційної групи AGAMA Наталія Дадівєріна ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги, які її вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

Мені подобається моє життя сьогодні: сім’я, стосунки, робота, оточення… Воно збалансоване і насичене позитивними емоціями, цікавими людьми та захопливими подіями. У далекому 2008-му я боролась за життя і протистояла складному захворюванню, тому дала б собі лише одну пораду: нічого не бійся, все здолаєш, продовжуй йти вперед, як ти це робиш, отримуй задоволення від улюбленої справи та спілкування з близькими, і перемога буде за тобою.

Відео дня

2. Яким має бути співробітник, аби через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

На моє глибоке переконання, ще на етапі пошуку кожна людина мала б розуміти, куди подає CV і навіщо їй це – в довгостроковій перспективі. Часом доводиться бачити хаотичний підхід до формування власного життєвого шляху, як наслідок – втрачений час і розчарування. Секрет ефективної взаємодії в мотивації. Водночас, найголовнішою є внутрішня мотивація самої людини: адже можна безмежно вмотивовувати співробітника, та якщо він сам керується протилежними мотивами, не розділяє корпоративні цінності або не знає чого прагне насправді, – всі ваші мотивування матимуть тимчасовий і поверхневий вплив. Я ціную у співробітниках командний дух і усвідомлення власної ролі у команді, відповідальність та гідність, осмислене розуміння власної цінності та призначення і, звичайно, бажання розвиватись. Якщо із цим все добре – співробітництво буде плідним та приємним для усіх членів команди.

3. Які українські чи зарубіжні компанії є для вас прикладом і чому у них варто повчитися?

Останні 25 років – дуже цікавий час в економічній історії України: злети, падіння, становлення і зростання вітчизняних компаній та прихід міжнародних. Нам пощастило бути свідками та учнями – десь помилки, десь успіхи, нові технології і можливості. Люблю кейси антикризового реагування ExxonMobil, General Electric, а з вітчизняних КСВ – Київстар та МХП.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© anisimova__olga via Instagram

Фільмів практично не дивлюся, а з книг нещодавно перечитувала Час жити і час вмирати Ремарка. Вражає, як вперше, і вкотре нагадує – живи тут і сьогодні, насолоджуйся кожною миттю, життя непередбачуване.

5. Назвіть музичного виконавця, який по-справжньому вас “зачепив” останнім часом? (назвіть улюблену пісню).

Давно люблю Summertimer у виконанні Луї Армстронга та Елли Фіджеральд, а ще Killing me softly у виконанні Френка Сінатри, із задоволенням слухаю Квітку Цісик. Коли потрібно зібратись із думками – Місячне сяйво Клода Дебюссі.

6. Як смартфон допомагає в бізнесі і без яких трьох додатків ви вже не уявляєте свого життя?

Все, що є зручним для клієнтів PLEON Talan, є зручним для їх бізнесу, що вони обирають для спілкування та комунікації, – я налаштовую та використовую. Якщо ж говорити про особисті вподобання, то мої 10 років у телекомунікаціях мають цікаві наслідки: телефон виключно забезпечує швидкий персональний зв'язок, додатками практично не користуюсь і намагаюсь більше часу проводити в реальному житті.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

7. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Зробіть так, щоб робота була частиною життя, а не його протилежністю. Насолоджуйтесь нею так само як всіма іншими улюбленими справами. Як у дитинстві, пригадуєте, ми годинами грали в улюблені ігри і навіть не помічали, що зголодніли чи скільки там часу минуло…Отримуйте задоволення від того, що робите в конкретний момент, живіть усвідомлено та із сенсом. Тоді втома і “вигорання” вас не спіткають.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.
Показати ще новини
Радіо NV
X